fbpx

Mød KALB teamet

www.fuckingvideos.cc

Ann Katrine Warren

– Kommunikationskonsulent & journalist

E-mail: ann@kalb.dk

Mobil: +45 51 21 45 25

Ditte Andreasen

– Grafisk designer & projektassistent

E-mail: ditte@kalb.dk

Mobil: +45 40 11 97 55

Joshua Grigoleit

– Grafisk designer & webudvikler

E-mail: joshua@kalb.dk

Mobil: +45 72 44 11 01

Kirsten Von Wildenradt

– Partner, Kommunikationsrådgiver & Digital chef

E-mail: kirsten@kalb.dk

Mobil: +45 20 70 11 77

Glad praktikant Louise portræt

Louise Høegh Jensen

Online markedsføringskonsulent

E-mail: louise@kalb.dk

Mobil: +45 72 44 11 01

Mads Aldridge Kalb Møller

– Videograf talent

E-mail: mads@kalb.dk

Mobil: +45 60 44 31 79

Marianne Kalb – Direktør, Strategisk rådgiver

Malene Lemann

– Kommunikationsrådgiver

E-mail: malene@kalb.dk

Mobil: +45 72 44 11 01

Marianne Kalb – Direktør, Strategisk rådgiver

Marianne Kalb

– Direktør, Strategisk rådgiver

E-mail: marianne@kalb.dk

Mobil: +45 23 73 10 22

Mia Mogensen Frisk

– Kommunikationskonsulent & social media planner

E-mail: mia@kalb.dk

Mobil: +45 40 43 00 98

Nadia Yassin

Freelance fotograf

Webside: www.nadiayassin.com

 

 

Vil du være en KALBER?

Vi modtager altid gerne uopfordrede ansøgninger. Hvis du er på vej med sådan én, skal du sende den til marianne@kalb.dk 

Vi har også næsten altid studerende og praktikanter i huset, og når du bliver praktikalb hos KALB, er du en del holdet. Du kommer til at lave præcis lige så meget kaffe som os andre. Vi tror på, at forskellige hjerner tænker bedst, og derfor gør vi en dyd ud af at arbejde på tværs af fagområder og personligheder. Sammen dribler vi bolden mod vores fælles mål, og som praktikalb kommer du til at spille med på lige fod med alle andre.

Skal du være med på KALB-holdet?

Vil du være en KALBER?

Vi modtager altid gerne uopfordrede ansøgninger. Hvis du er på vej med sådan én, skal du sende den til marianne@kalb.dk

Vi har også næsten altid studerende og praktikanter i huset, og når du bliver praktikalb hos KALB, er du en del holdet. Du kommer til at lave præcis lige så meget kaffe som os andre. Vi tror på, at forskellige hjerner tænker bedst, og derfor gør vi en dyd ud af at arbejde på tværs af fagområder og personligheder. Sammen dribler vi bolden mod vores fælles mål, og som praktikalb kommer du til at spille med på lige fod med alle andre.

Skal du være med på KALB-holdet?

Tilmeld dig KALBs nyhedsbrev

... og modtag løbende vores nyhedsbrev med tips og tricks, nyheder og inspiration fra vores verden.